Nasz Zespół

Rzetelni, terminowi, kreatywni

Edyta Błaszczyk

Radca prawny od 2005 r., wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych we Wrocławiu

Specjalizuje się w zakresie prawa zamówień publicznych, obsługi procesu inwestycyjnego, w tym na bazie kontraktów FIDIC, ubezpieczeń gospodarczych, prawa cywilnego i gospodarczego, dochodzenia roszczeń z produktów finansowych. Jest mediatorem w Ośrodku Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu wpisanym na listę prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego we Wrocławiu.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w trakcie pracy w Towarzystwie Ubezpieczeń EUROPA S.A. i Towarzystwie Ubezpieczeń na Życie EUROPA S.A., w ramach współpracy z Kancelarią CWW, a także w ramach prowadzenia własnej działalności, w ramach której współpracuje między innymi z Gminą Wrocław, Wrocławskimi Inwestycjami Sp. z o.o., Portem Lotniczym Wrocław S.A., PM Group Polska Sp. z o.o.

dr Kamila Tarnacka

dr Kamila Tarnacka jest radcą prawnym i posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obsłudze prawnej polskich i zagranicznych klientów działających w różnych sektorach gospodarki, ze szczególnym uwzględnieniem sektora energetycznego.

Kompleksowo obsługiwała projekty budowy i modernizacji źródeł wytwórczych w tym konwencjonalnych i wiatrowych, a także projekt budowy pierwszej elektroni jądrowej w Polsce, projekty poszukiwawcze i wydobywcze, działalność przedsiębiorstw w zakresie sprzedaży, zakupu i obrotu energią elektryczną, ciepłem i gazem, doradzała przedsiębiorcom w kwestiach regulacyjnych, transakcyjnych i spornych, a także prowadziła obsługę procesów prywatyzacyjnych w energetyce. Posiada także doświadczenie w obsłudze pionierskich w Polsce projektów realizowanych w formule partnerstwa publiczno-prywatnego, w tym projektów typu „waste to energy”. Doradzała również organizacjom branżowym w procesach legislacyjnych, a także przy rozwiązywaniu problemów prawnych i wypracowywaniu stanowisk branżowych w wybranych obszarach.

W latach 2011-2014 jako partner w kancelarii Baker&McKenzie kierowała praktyką energetyczną tej kancelarii. We wcześniejszych latach zdobywała doświadczenie zawodowe m. in. w międzynarodowej kancelarii CMS Cameron McKenna.

Jest ekspertem z zakresu energetyki rekomendowanym przez prestiżowe rankingi prawnicze takie jak Chambers & Partners oraz Legal 500, ponadto w 2014 r. otrzymała wyróżnienie w rankingu IFLR Euromoney Women in Business Law.